UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA / Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

FirmaSKI Bílá - Služby s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda100 Kč až 120 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

C04 z:6/10/2020 a:5/11/2020

Požadujeme:

- časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost.

Náplň práce:

- úklid prostor Ski areálu, toalety, kancelář, společné ubytovací a stravovací prostory.

Nabízíme:

- příspěvek na stravování, slevy na služby, příspěvek na penzijní připojištění
- práci v pohodovém kolektivu a týmového ducha
- zdravé horské prostředí v podhůří Beskyd.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):100 Kč až 120 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvky (připojištění, stravování), slevy na služby

jméno zaměstnavatele:SKI Bílá - Služby s.r.o., IČ: 26874440

kontaktní osoba:E. Stejskalová, J. Vrzgula
telefon:733 380 911 (úterý až pátek)
e-mail:[email protected]