Seřizovači / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaBRANO a.s.
ÚvazekHPP
Mzda145 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
seřizování a údržba vstřikovacích lisů.

Požadujeme:
SOU/SŠ - strojní zaměření, praxe, znalost vstřikování plastů a plast. materiálů, výhodou uživatelská znalost práce na PC, ŘMV, jeřábník-vazač.

Nabízíme:
příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenky, dodatková dovolená, příspěvky dětem na tábory.
První kontakt: telefonicky (po-pá 8-16 hodin), e-mailem, popř. osobně v BRANO a.s. SBU PL Zubří.
ov.19.11.20

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):145 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020

jméno zaměstnavatele:BRANO a.s., IČ: 45193363

kontaktní osoba:Ivona Bětuňáková
telefon:734 697 212
e-mail:[email protected]