Vedoucí střediska zpracování stavebních odpadů / Řídící pracovníci v oblasti odpadů a sanací

FirmaSK - EKO Pardubice s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 35 000 Kč

Pro recyklační závod stavebních a demoličních odpadů v Rybitví u Pardubic přijmeme na pracovní pozici VEDOUCÍHO VÝROBY
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

- Vedení menšího počtu zaměstnanců
- Spoluodpovědnost za ekonomiku střediska

Požadujeme:

- Praxe ve stavebnictví nebo v oboru nakldání s odpady výhodou
- Obsluha nakladače, bagru výhodou
- Časovou flexibilitu, organizační schopnosti, ochotu, pečlivost a samostatnost
- ŘP skupiny B (C výhodou)

Nabízíme:

- Stabilní práci a zázemí solidní dlouhodobě stabilní společnosti
- jednosměnný provoz, víkendy volno
- Firemní benefity
Kontaktní osoba: Stanislav Špina, tel.: 777 226 976 (07:30 - 15.30), e-mail: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, výhodou
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SK - EKO Pardubice s. r. o., IČ: 25283979

kontaktní osoba:Stanislav Špina
telefon:777 226 976
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Recyklační středisko Rybitví bez č.p.