ZDRAVOTNÍ SESTRA / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaCharita Frýdek - Místek
ÚvazekHPP
Mzda23 700 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:2/10/2020 a:4/11/2020

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání
- bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- klidné, nekonfliktní vystupování.

Nabízíme:

- práci vhodnou i pro absolventy škol
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky/
- příjemné pracovní prostředí.

Náplň práce:

- zajišťovat včasné a přesné splnění stanovených ordinací, diagnostických, léčebných a ošetřovatelských výkonů
- pozorovat, hodnotit a zaznamenávat stav klientů
- připravovat a podávat léky, odebírat na vyšetření biologický materiál, hodnotit a ošetřovat poruchy celistvosti kůže, chronické rány a ošetřovat stomie
- provádět jednoduché rehabilitační výkony
- dbát na dodržování hygienicko-epidemiologického režimu
- vést zdravotnickou dokumentaci
- podílet se na přípravě standardů
- účastnit se lékařských vizit, provádět nácvik sebeobsluhy s cílem zvyšování soběstačnosti, aj.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 11. 2020 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Oáza pokoje, K Hájku 2971, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "pozice - zdravotní sestra"), nebo elektronicky na email: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 700 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:02. 10. 2021

jméno zaměstnavatele:Charita Frýdek - Místek, IČ: 45235201
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Mgr. Jolana Orlíková
e-mail:[email protected]