Strážný/strážná/vrátný/vrátná/střídači / Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

FirmaOKO 69, s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda107 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
ostraha objektů v hlavním městě Praha, výjezd z Litoměřic - nepravidelná pracovní doba.

Požadujeme:
dokončené základní vzdělání, výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz B a řidičské zkušenosti, absolutní spolehlivost v nástupu do služby, schopnost práce v nočních hodinách, možnost a schopnost strávit několik dní mimo bydliště, profesní kvalifikace strážný výhodou, ne podmínkou, schopnost dorazit na místo určení, dobrá orientace.

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti, vozidlo ke služebním cestám, nástup ihned nebo po dohodě, zákonné příplatky za noční, víkendy a svátky, cestovní náhrady (stravné), mzda 102,80 Kč/hod., odměna za činnost dle jednotlivých pracovišť až 3.000,-Kč. Místo je vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením (OZZ nebo inv.důchod). Způsob prvního kontaktu e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 8 - 14 hodin.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):107 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:08. 04. 2024

jméno zaměstnavatele:OKO 69, s.r.o., IČ: 25032909
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Marcela Soumarová
telefon:477 070 025
e-mail:[email protected]