*OPERÁTOR/OPERÁTORKA KOVACÍ LINKY (KOVÁŘ/KOVÁŘKA) / Kováři

FirmaALPER a.s.
ÚvazekHPP
Mzda22 200 Kč až 33 000 Kč

Nástup ihned. První kontakt po telefonické domluvě paní Bartoňová tel: 727 961 073 nebo e-mailem: [email protected] Místo výkonu práce: Vrahovická, Prostějov.

Požadavky:
manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (těžká práce v horkém provozu), dobrý přístup k práci, zodpovědnost, vzdělání technického směru výhodou.

Náplň práce:
obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.
PD: třísměnný provoz, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod. Doba určitá 1 rok s možností prodloužení.

Nabízíme:
dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, adaptační příplatek, příspěvek na lázeňský pobyt, příspěvek pro děti zaměstnanců, a další.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 200 Kč až 33 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ALPER a.s., IČ: 27126226
počet volných pracovních míst:9
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Mgr. Kristýna Bartoňová
telefon:727 961 073
e-mail:[email protected]