Skladník/skladnice / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaA S T R A spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda26 000 Kč

Přijmeme pracovníka na pozici skladník a skladový manipulant ve stavebninách

Nabízíme:

* Dlouhodobou práci na HPP ve stabilní společnosti v Jablonci nad Nisou
* V případě zájmu možnost jen sezonní práce nebo brigády
* Jednosměnný provoz (kratší a delší dny)
* Nástupní plat 26000, stravenky a 20 dní dovolené
* Možnost profesního růstu
* Výbornou dostupnost (zastávky autobusu i vlaku přímo u pobočky, parkoviště)
* Nástup dle dohody

Požadujeme:

* Slušné vystupování při kontaktu se zákazníky a komunikaci na úrovni
* Dobrý fyzický a zdravotní stav
* Ochotu pracovat
* Spolehlivost, samostatnost a dochvilnost
* Řidičský průkaz B

Upřednostňujeme (není podmínkou) uchazeče s
* VZV oprávněním (nabízíme možnost zaškolení)
* platným svářečským průkazem (řezání železa plamenem)
* znalostí stavebních materiálů
* praxí na stejné pozici
* SOU v jakémkoliv oboru
Manipulace s materiálem ve skladu pomocí VZV

Strukturovaný životopis zasílejte prosíme emailem na [email protected], nebo volejte 721145127.

Pracovní náplň:

* Nakládka zakoupeného zboží zákazníkům pomocí VZV i ručně
* Vykládka z kamionů, kontrola zboží a umísťování zboží na skladová místa pomocí VZV

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:A S T R A spol. s r.o., IČ: 41329104

kontaktní osoba:Bc. Gabriela Kratochvílová, na základě plné moci ze dne 13.1.2014
telefon:721 145 127
e-mail:[email protected]