ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZDRAVOTNÍ BRATR / Sestry pro pediatrii

FirmaDětský denní rehabilitační stacionář
ÚvazekHPP
Mzda24 300 Kč až 35 820 Kč

Popis nabídky práce:

ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZDRAVOTNÍ BRATR
- PP na dobu určitou (zástup za MD), od 1.1.2021 do 31.12.2022
- Platová třída 10, dle platných tabulek

Náplň práce:
práce jeselské sestry na oddělení s tělesně postiženými dětmi a s dětmi s kombinovaným postižením

Požadujeme:
ÚSO/VOŠ vzdělání

Nabízíme:
obědy, dodatkovou dovolenou - 1 týden
- V případě zájmu kontaktujte: Zídková Miloslava MUDr., tel.: 603 898 188, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):24 300 Kč až 35 820 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 01. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2022

jméno zaměstnavatele:Dětský denní rehabilitační stacionář, IČ: 64809986

kontaktní osoba:MUDr. Miloslava Zídková, ředitelka
telefon:603 898 188
e-mail:[email protected]