Key account manager - obchodní zástupce / Obchodní zástupci

FirmaSAPRIL Morava s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
rozvíjení a budování vztahů s dlouhodobými klienty společnosti, vyhledání nové klientely a obchodních příležitostí, zvyšování prodeje výrobků ve svěřeném regionu, zajišťování poptávkových řízení, vyjednávání o cenách, úzká spolupráce napříč všemi divizemi společnosti, pravidelný reporting svému přímému nadřízenému.

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání - vhodné pro absolventy, zkušenosti v oblasti nákupu - výhodou, ne však podmínkou, znalost práce na PC, MS Office, MS Excel, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, důkladnost, schopnost efektivního plánování, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v rodinné české firmě, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce + fixní plat, mobilní telefon, notebook, služební vůz Škoda Octavia i k soukromým účelům, možnost profesního růstu

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: mobilní telefon, notebook, služební vůz

jméno zaměstnavatele:SAPRIL Morava s.r.o., IČ: 02858819
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Lucie Šťastníková
telefon:734 589 302
e-mail:[email protected]