HR Recruitment Consultant / Specialisté v oblasti personálního řízení

FirmaSAP Services s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 46 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt:[email protected]
Upřesňující informace:
Popis pozice a náplň práce:
Na této pozici budete pracovat v týmu celkem 15 kolegů, kteří mají na starosti nábor (end to end) nových zaměstnanců v rámci regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika). Budete spolupracovat s řadou dalších oddělení tak, aby veškeré nábory proběhly hladce a bez sebemenších obtíží. Zároveň budete fungovat jako partner pro naše hiring managery a podporovat je, kdykoli bude třeba.

Požadujeme:

Hledáme uchazeče, kteří mají minimálně dva roky pracovních zkušeností na pozici Recruitera v mezinárodní společnosti a:

" Výbornou znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků velkou výhodou
" VŠ vzdělání
" Velmi dobré komunikační schopnosti
" Prozákaznický přístup
" Schopnost pracovat na více věcech najednou
" Orientace na detaily
" Zkušenost s prací s MS Office

Nabízíme:

o Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
o Možnost profesního růstu
o Možnosti navazujícího vzdělávání
o Příjemné pracovní podmínky
o Práce v mezinárodním prostředí
o Denní využití SAP software a anglického, případně dalších jazyků

Zaměst.výhody:
Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 46 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 01. 2021

jméno zaměstnavatele:SAP Services s.r.o., IČ: 26194333
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • osoby vyžadující bezbariérový přístup
  • cizince

kontaktní osoba:Lenka Nedzelská
telefon:257118111
e-mail:[email protected]