Stavební strojník / Obsluha zemních a příbuzných strojů

FirmaCOLAS CZ, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda110 Kč až 150 Kč / hod.

Na stavby v okruhu od Provodína (České Lípy) převážně do 30 km, max. 70 km hledáme stavebního strojníka pro obsluhu traktoru-bagru

Náplň práce
- Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení (válec)
- Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
- Příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
- Pomocné práce při stavební činnosti

Požadujeme:

-Praxi při obsluze stavebních strojů výhodou
- Kvalifikace: strojnický průkaz
- Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi
Proč to s námi zkusit?
- Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení
- Nabízíme odměny (měsíční, sezónní, roční)
- Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky 110Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění (6.000Kč/rok), karta MultiSport, volnočasový systém Cafeterie (8.400Kč/rok), odměna za odpracované roky atd.
- Možnost dlouhodobé spolupráce
- Svoz do práce podnikovým vozem
- V zimě dostanete 3 měsíce volno a to může být pro Vás možnost odpočinku a brigád
- Nástup možný ihned, popř. dohodou
- Nebudeme Vám lhát, má to i svá úskalí. Jaká? V létě přesčasy a již zmíněnou sezónnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):110 Kč až 150 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:neurčeno
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:COLAS CZ, a.s., IČ: 26177005

kontaktní osoba:[email protected]
kontaktní adresa:Česká Lípa