Ostatní zpracovatelé masa / Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

FirmaKrálovský styl s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda16 500 Kč

PRACOVNÍ NÁPLŇ: První kontakt, pouze porcování masa, ukládání a balení, jednoduché práce.
Pracovní doba: 2 směny: 6:00 - 14:00 hod. a 10:00 - 18:00 hod.
POŽADAVKY: Manuální zručnost.
KONTAKT: Kontaktní osoba Mykola Kostan, tel.: 608885206.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:29. 11. 2020
datum ukončení pracovního poměru:26. 02. 2021

jméno zaměstnavatele:Královský styl s.r.o., IČ: 29015031
počet volných pracovních míst:12
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Kostan Mykola
telefon:608885206