Výrobní dělníci / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

FirmaK.A.L.T. Pneu a.s.
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč až 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt:
Pošíval Petr, tel.: 777 219 551,
e-mail: [email protected],
osobně: pondělí 8 - 14 hod.

Náplň práce:

Obsluha výrobních strojů na protektorování pneumatik.

Požadavky:

Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost.
Ochota pracovat na dvě směny a přesčas o sezóně (srpen - prosinec).
Schopnost pracovat se stroji.

Pracovní doba:
Ranní směny: 6 - 14:30 hod
Noční směny: 19 - 3:30 hod (pouze srpen - prosinec)

Zaměstnanecké výhody:
Benefit systém, stravenky, odměna za doporučení nového kolegy.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, manuální zručnost, spolehlivost, schopnost pracovat se stroji
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 01. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: benefit systém, stravenky, odměna za doporučení nového kolegy

jméno zaměstnavatele:K.A.L.T. Pneu a.s., IČ: 28219937
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Petr Pošíval
telefon:777 219 551
e-mail:[email protected]