Operátor/operátorka výroby / Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků

FirmaBohušovická mlékárna, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč až 22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

" Provádí drobné seřízení, předepsanou údržbu strojů, udržuje stroj v bezvadném stavu
" Při skončení činnosti stroje se zúčastní sanitačních prací na stroji a potrubí patřících ke středisku
" Udržuje stroj v bezvadném mechanickém i mikrobiální čistotě
" Zodpovídá za bezchybný přísun surovin a obalových materiálů
" Kontroluje ukládání výrobků do chladírny, a to co do množství a kvality
Způsob prvního kontaktu: e-mailem. Výběrové řízení se bude konat 24.9.2020 v 10.00 hod. na adrese Brňany 125, 412 01 Litoměřice. Životopis s sebou, či ho zaslat dopředu e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: celodenní přístup k mléčným výrobkům, nákup firemních výrobků se slevou

jméno zaměstnavatele:Bohušovická mlékárna, a.s., IČ: 48291960
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Aneta Gaudynová, personalistka
telefon:607 000 261
e-mail:[email protected]