OBSLUHA STROJE / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

FirmaT-FLEXIBLE s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Popis nabídky práce:

OBSLUHA STROJE
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- přesnost a preciznost práce
- technické myšlení
- praxe min. 1 rok na výrobním stroji (znalost nastavení a obsluha stroje)
- čtení technické dokumentace
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha a řízení strojního zařízení na zpracování papíru a kartonáže
- čištění a základní údržba technického vybavení
- evidence práve v PC
Poznámka: jedná se o fyzicky náročnou práci, po roce možnost prodloužení na neurčitou
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie
HLÁSIT SE: Látková Simona, e-mail: [email protected] - zaslat životopis. Do předmětu prosím uvádějte název pozice OBSLUHA STROJE, osobně pouze středa od 8:00 do 12.00 a od 13.00 do 15.00 hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat) - S SEBOU ROUŠKU (bez roušky nebudete puštěni do areálu!!!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 01. 2022

jméno zaměstnavatele:T-FLEXIBLE s.r.o., IČ: 27276741
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Simona Látková
e-mail:[email protected]