Asistent/ka finančního ředitele / Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

FirmaJindřichohradecké místní dráhy, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadavky
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Orientace ve finanční administrativě
- Znalost podvojného účetnictví
- Výhodou znalost programu Helios Orange
- Práce s PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Praxe v oboru vítána

Náplň práce
- Administrativní podpora finančního ředitele, controlling
- Příprava podkladů pro účetní oddělení
- Zajištění administrativní agendy
- Evidence korespondence

Nabízíme:

5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na úrazové a životní připojištění

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Ekonomika - podvojné účetnictví
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Jindřichohradecké místní dráhy, a.s., IČ: 62509870
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ing. Miloslav Frnoch
telefon:602704871
e-mail:[email protected]