ŘIDIČ/ŘIDIČKA do 7,5T / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

FirmaPM Sped s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 45 000 Kč

Nástup ihned. Kontaktní osoba pan Matěj Pázral, tel.: +420 777 851 735 (volat v době pracovní dny 8:00-16:00, e-mail: [email protected]). Místo výkonu práce: země EU (Rakousko, Maďarsko atd.). Po domluvě možnost parkovat i doma. Pracovní doba: Turnusy dle domluvy.

Požadujeme:
řidičské oprávnění sk. BE (přípojné vozidla), spolehlivost, bezúhonnost a samostatnost, zkušenosti a praxe v oboru výhodou.

Náplň práce:
jedná se o řidiče dodávky s vlekem v mezinárodní autodopvě.

Nabízíme:
finanční ohodnocení v závislosti na výkonu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:PM Sped s.r.o., IČ: 04820177
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Matěj Pázral, kontaktní osoba
telefon:+420 777 851 735
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Němčice nad Hanou