Pracovník / pracovnice v sociálních službách / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

FirmaCharita Frýdek - Místek
ÚvazekHPP
Mzda19 000 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:2/9/2020 a:14/9/2020

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
- empatie, aktivní přístup, zodpovědnost
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- schopnost adekvátně reagovat na obtížné situace
- ochota vzdělávat se.

Náplň práce:

- přímá práce s klientem
- vedení potřebné dokumentace klienta
- manipulace s prádlem
- mytí a dezinfekce pomůcek
- měření fyziologických funkcí klienta
- základní administrativa střediska
- funkce klíčového pracovníka - s tím spojené pravidelné zpracovávání Individuálního plánu klienta.

Nabízíme:

- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- příjemné pracovní prostředí
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 9. 2020 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Charitní odlehčovací služba, Mariánské nám. 1287, Frýdek-Místek (obálku označte "pozice - pracovník/ce v sociálních službách") nebo elektronicky na e-mail: [email protected]
Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

jméno zaměstnavatele:Charita Frýdek - Místek, IČ: 45235201

kontaktní osoba:Mgr. Darja Hamalová
e-mail:[email protected]