OPERÁTOR/KA VÝROBY A LOGISTIKY / Montážní dělníci mechanických zařízení

FirmaHaberkorn s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč až 27 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
výroba hydraulických hadic; příjem, naskladnění a kontrola zboží; vychystávaní a kompletace zakázek podle objednávek; obsluha zákazníků.

Požadavky:
SOU/SŠ strojního zaměření; praxe v oboru výhodou; technická a manuální zručnost, schopnost jednat s lidmi, logické myšlení, samostatnost a spolehlivost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
Zaměstnanecké výhody: dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti; nárůst mzdy po zapracování; příspěvek na stravu formou stravenek; možnost využívat MultiSport kartu; pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení a průběžné vzdělávání.
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Žádáme uchazeče o zaslání životopisu. Na základě posouzení životopisu poté uchazeče oslovíme a pozveme na osobní pohovor.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Haberkorn s.r.o., IČ: 61947024

kontaktní osoba:Ing. Libor Kümmel
telefon:553 757 820
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.haberkorn.cz