POMOCNÍ PEČOVATELÉ O ZVÍŘATA PRO ZÁJMOVÉ CHOVY (DPP) / Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci

FirmaALTEN, s. r. o.
ÚvazekDPP
Mzda90 Kč až 95 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

A16 z:26/8/2020 (DPP) a:14/9/2020
Nástup dle domluvy se zaměstnavatelem.
Pracovní úvazek:
- 20-30 hodin týdně
- po zaučení možnost práce jen část týdne, popřípadě víkendy (krmení)
- vhodné i jako brigáda pro studenty o víkendech (výhodou blízké okolí a Raškovice).

Nabízíme:

- pracovní dobu dle dohody, odměny dle odvedené práce.

Náplň práce:

- pomocné práce k chovu krmného hmyzu
- krmení hmyzu, balení.

Požadujeme:

- pečlivost, loajalitu, kladný vztah ke zvířatům a práci.
Kontakt:
- telefonicky, e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):90 Kč až 95 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ALTEN, s. r. o., IČ: 60323094

kontaktní osoba:Aneta Horečková
telefon:606 761 861 (PO-PÁ 9.00-15.00 hod.)
e-mail:[email protected]