Technolog od 35.000 / Strojírenští technici technologové, normovači

FirmaJosef Jelínek
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt:
osobně: Za dráhou 771, Velký Osek
e-mailem: [email protected]
telefonicky: PO a ST 08:00 - 14:00hod

Pracovní doba: PO - PÁ 06.00 - 14:30hod

Náplň práce:

- řešení výrobních problémů
- zavádění nových technických postupů do výroby
- podílení se na inovaci stávajících výrobků
- vyvíjení, zkoušení, revidování nových technických postupů
- evidence a tvorba výrobních přípravků i šablon
- zajištění technologických příprav i změn pracovních postupů
- měření vypracování normativ pro výrobní činnosti
- administrace TPV dat v informačních systémech.

Požadujeme:

- vzdělání technického zaměření
- zkušenost v oblasti výroby či technologie
- samostatnost, proaktivní přístup a zodpovědnost
- schopnost realizace nápadů a dotahování projektů dokonce
- pečlivost a orientace na zákazníka.

Nabízíme:

- benefity - stravenky, částečná úhrada dopravy, firemní akce, prémie
- přátelský a kolegiální tým
- moderní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě obce
- pravidelnou výplatu
- parkování zdarma
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, zkušenosti v oblasti výroby či technologie, proaktivní přístup, zodpovědnost
minimální požadované vzdělání:střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení (ukončené závěrečnou zkouškou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, částečná úhrada dopravy, firemní akce, prémie, parkování zdarma

jméno zaměstnavatele:Josef Jelínek, IČ: 62484168

kontaktní osoba:Eva Biliková
telefon:602 230 572
e-mail:[email protected]