REGISTROVANÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaDomov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda30 400 Kč až 42 200 Kč

požadavky: ukončené vyšší nebo vysokoškolské zdravotní vzdělání ( Bc. Mgr), nebo střední zdravotní a praxe na obdobné pozici (dříve registrace MZ), spolehlivost, fyzická zdatnost a bezúhonnost
náplň práce: zdravotní úkony bez odborného dohledu pro seniory se zdravotním postižením.
práce ve směnném nepravidelném režimu ( převážně 11,5 hod. směna, cca 37,5 hod./týden )
platové zařazení: platová třída 10., ( plat dle délky odborné praxe ), 30 400 - 42 200,- Kč + zákonné příplatky za noční, SO + NE, po zapracování osobní ohodnocení.
pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
firemní benefity: ošacení, stravování, 5 týdnů dovolené, příplatky z FKSP na organizací placené akce

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):30 400 Kč až 42 200 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace, IČ: 00666238
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Švepešová,Hněvsová
telefon:385 521 296
detail nabídky práce:www.domovproseniory-hvizdal.cz