VNITRO ŘIDIČI KAMIONŮ - TAHAČŮ + PLACHTOVÝ NÁVĚS (HPP, DPP, DPČ) / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

FirmaSCAN LINE s.r.o.
ÚvazekHPP, DPČ, DPP
Mzda34 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:12/8/2020 a:16/10/2020 (HPP, DPP, DPČ)

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou nebo formou dohod mimo pracovní pomě DPP, DPČ
- čistá mzda v rozmezí 28-30.000 Kč.

Pracovní náplň:

- přeprava automobilových součástek stále na trasách Ostrava - Nošovice + Český Těšín - Nošovice, Třinec-Nošovice.
- 12hodinový režim (denní, noční; 06 - 18 hod. a 18 - 06 hod.).

Požadujeme:

- oprávnění C+E, profesní průkaz, praxe v řízení výhodou.
Kontakt:
- telefonicky: 603158007
- e-mailem: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):34 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SCAN LINE s.r.o., IČ: 29441072

kontaktní osoba:Jiří Lukšík
telefon:603158007
e-mail:[email protected]