Konzultant RTG zobrazovací techniky / Ostatní strojní inženýři

FirmaADVACAM s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda53 417 Kč

ADVACAM je high-tech společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává špičkovou zobrazovací elektrotechniku (detektory). Zobrazujeme neviditelné. Naše výrobky jsou vyváženy do celého světa. Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který bude zodpovědný za technickou a servisní podporu zákazníkům.

Konzultant RTG zobrazovací techniky

Náplň práce:

Předvádění a testování detektorů u zákazníků
Testování nových modelů zobrazovacích detektorů před zavedením do výroby
Instalace zařízení u zákazníka
Školení obsluhy na práci s detektorem
Technická a servisní podpora zákazníků (uživatelská podpora po telefonu, mailu, vzdál. připojení, osobní návštěvy)
Příprava a aktualizace uživatelské dokumentace k zařízení

Požadavky:

VŠ technického směru, výhodou jaderná fyzika či jiný matematicko-fyz. směr
Znalost programování v Pythonu, Matlabu nebo podobném jazyku
Výborná znalost AJ psanou i mluvenou formou
Řidičský průkaz B
Ochota cestovat za zákazníky do různých destinací po světě
Výhodou bude praxe na podobné pozici, zkušenosti s kontaktem se zákazníky, praxe s RTG zobrazováním.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Pergamenky 1145/12, Praha - Holešovice, 17000, Česko
mzda, plat (hrubý):53 417 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ADVACAM s.r.o., IČ: 01732731
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Jana Novosadová
e-mail:[email protected]