Prodavači smíšeného zboží

FirmaTesco Stores ČR a.s.
ÚvazekHPP
Mzda21 844 Kč až 23 438 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha pokladen, prodej pultového sortimentu, doplňování zboží, kontrola kvality a záruk zboží, pomocné úklidové činnosti.

Požadujeme:
dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, chuť učit se nové věci a flexibilitu.
Jazyky: Čeština na dobré úrovní, AJ, RJ výhodou
Stravenky v hodnotě 80 Kč, zaměsnanecka sleva na nákupy, zaměstnanecké kupony v aplikaci CLUBCARD, karta Multisport s příspěvkem, rekondiční volno dle odpracovaných le

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 844 Kč až 23 438 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Tesco Stores ČR a.s., IČ: 45308314
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Železník
e-mail:[email protected]