TUTTI HRÁČ / HRÁČKA VE SKUPINĚ 1. HOUSLÍ / Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení

FirmaFILHARMONIE Hradec Králové o.p.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč

CZ-ISCO: 34359 Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení
TUTTI HRÁČ / HRÁČKA VE SKUPINĚ 1. HOUSLÍ
- Místo výkonu práce: Eliščino nábř. 777, Hradec Králové
- PP na dobu určitou (1.10.2020 - 30.9.2021) s možností prodloužení

Náplň práce:
dle pokynů koncertního mistra se účastní orchestrálních zkoušek a koncertů dle pracovních plánů Filharmonie, studuje svěřené orchestrální party a odvádí maximální umělecký výkon; práci vykonává jak na pracovišti FHK, tak i na zájezdových místech dle měsíčních plánů

Nabízíme:
stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné v konzervatoři

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2021

jméno zaměstnavatele:FILHARMONIE Hradec Králové o.p.s., IČ: 27504247
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Věra Slabá
telefon:495 211 375, 602 113 026
e-mail:[email protected]