Koordinátor/ka externích pracovníků / Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

FirmaData Servis - informace s.r.o.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda20 000 Kč až 25 000 Kč

Pracoviště: Ostrava, Jaklovecká 1379/9, Slezská Ostrava, 710 00
1. kontakt e-mailem.

Data Servis - informace s.r.o. - už více než 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa). V současné době hledáme toho správného člověka na pozici: KOORDINÁTOR EXTERNÍCH PRACOVNÍKŮ

Koordinátor externích pracovníků zajišťuje veškerou organizaci práce externích pracovníků = auditorů realizujících průzkumy v terénu.

Co bude Vaším úkolem?
- Plánování a vedení práce pracovníků.
- Zajišťování náborů, přijímání a propouštění pracovníků.
- Vedení personální evidence.
- Spolupráce na nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování pracovníků.
- Zajišťování školení a vzdělávání pracovníků.
- Spolupráce s dalšími členy realizačního týmu.
- Reporting vedení organizace.

Co je pro nás důležité?
- SŠ vzdělání
- Organizační talent, tvůrčí myšlení, pracovitost
- Znalost MS Office (Excel, Powerpoint)
- ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout?
- práci pro významné a renomované společnosti na trhu
- přátelský tým
- sídlo v příjemné a klidné lokalitě Slezské Ostravy
- nástup dle dohody
- práce vhodná na zkrácený úvazek

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr.

Co nabízíme?
stravenky, pravidelné prémie a odměny, firemní akce, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, znalost MS Office (Excel, Powerpoint)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, pravidelné prémie a odměny, firemní akce, aj.

jméno zaměstnavatele:Data Servis - informace s.r.o., IČ: 25822683
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Jana Kohutová Andrea Mecnerová,
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.data-servis.eu