ZDRAVOTNÍ SESTRY S REGISTRACÍ NEBO ZDRAVOTNÍ ASISTENTI / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaKomplexní domácí zdravotní péče Šebestová s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:6/8/2020 a:11/9/2020

Nabízíme:

- HPP na dobu neurčitou
Rozvrh pracovní doby:
- po-pá 6.00-14.30 hod., víkendy dle domluvy

Požadujeme:

- vzdělání v oboru zdravotní sestra/bratr (vyšší odborné, vysokoškolské), zdravotní asistent/ka (zdravotní škola s maturitou)
- ŘP sk. B podmínkou
- samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:

- odborná ošetřovatelská práce osobám v domácí péči
Zaměstnavatelské výhody:
- stravenky, 25 dní dovolené
Kontakt:
- telefonicky: 777 755 900
- e-mailem: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Komplexní domácí zdravotní péče Šebestová s. r. o., IČ: 26840260

kontaktní osoba:Mgr. Doris Šebestová
telefon:777 755 900
e-mail:[email protected]