Operátor/ka CNC stroje v dřevovýrobě / Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

FirmaJP-KONTAKT, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce Moravany.
Náplň práce : - obsluha jednoho z našich moderních CNC strojů, výroba nábytku

Požadujeme:
- vzdělání nebo praxi ve výrobě nábytku, zkušenosti s obsluhou CNC strojů, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme : - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou, práce v příjemném prostředí a podpora zkušeného a vstřícného kolektivu, možnost kariérního růstu, dobré platové ohodnocení s motivační složkou
Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní akce
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - dle dohody.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, výhodou
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: stravenky

jméno zaměstnavatele:JP-KONTAKT, s.r.o., IČ: 25922378

kontaktní osoba:Personální oddělení
telefon:778 484 964
e-mail:[email protected]