Řidič MKD / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

FirmaJPV Trans,s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda45 000 Kč až 50 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pozice: Řidič MKD
Nástup: Ihned
Mzda: od 45 000 do 50 000 Kč

Požadavky:
ŘP sk. C+E

Náplň práce:
jezdíme do DE, AT a zpět do CZ, přeprava volně ložených materiálů
Výhody: volné víkendy, vlastní servis, parkoviště, myčka, zázemí pro řidiče, příspěvek na dopravu
Místo výkonu: JPV Trans,s.r.o.
Nádražní č.p. 398
262 31 Milín
Kontakt: Veselý Pavel, tel.: 602 657 716, e-mail: [email protected] 7:00-16:00

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):45 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Jiné výhody: servis, myčka, parkoviště, zázemí

jméno zaměstnavatele:JPV Trans,s.r.o., IČ: 27091821
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Pavel Veselý, jednatel
telefon:602 657 716
e-mail:[email protected]