PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

FirmaMěstská charita České Budějovice
ÚvazekHPP
Mzda17 800 Kč až 21 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: přímá práce s uživateli služby Osobní asistence.
POŽADUJEME: orientace v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení; komunikativnost, trpělivost, empatie; fyzická i psychická zdatnost; schopnost práce v týmu; samostatnost; zdravotní průkaz; trestní bezúhonnost;
řidičský průkaz skupiny B - není podmínkou
Minimální stupeň vzdělání: kurz Pracovník v sociálních službách (možno si dodělat v průběhu zaměstnání) nebo SŠ, SOU
Pracoviště: domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby - Č. Budějovice a okolí
Pracovní doba: pružná, pondělí - pátek, 1x za 14 dní služba o víkendu
Mzdové podmínky: HPP po zapracování až 21 000,- Kč

Nabízíme:
dobrý kolektiv, pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, kurz Pracovní v sociálních službách možno dodělat v průběhu
Kontakt e-mailem nebo telefonicky v době 8 -17 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):17 800 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Městská charita České Budějovice, IČ: 60072709

kontaktní osoba:Ing. Renata Vobejdová
telefon:602 727 768
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.mchcb.cz