ODBORNÍ ADMINISTRATIVÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI ZDRAVOTNICTVÍ (ZamK) / Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

FirmaNemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda20 925 Kč

Popis nabídky práce:

A02 z:15/7/2020 (ZamK)

Náplň práce:

- výkon práci administrativní/ho pracovnice/pracovníka na oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku.

Požadujeme:

- sanitářský, nebo ošetřovatelský kurz
- praxi ve zdravotnictví nejméně 5 let.
Kontakt emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 925 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace, IČ: 00534188
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Mgr. Emília Juříčková
telefon:558 415 091
e-mail:[email protected]