OCHUTNÁVÁNÍ A TESTOVÁNÍ NOVÝCH LIMONÁDOVÝCH CHUTÍ (vyhrazeno pro OZP) / Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

FirmaActive Colour s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda3 500 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:15/7/2020 (vyhrazeno pro OZP) a:3/11/2020
Nástup možný dle dohody.

Náplň práce:

- 2 hodiny denně
- pravidelné hlášení výsledků a monitorování trhu a okolí.
Kontakt telefonicky - Martina Došlíková, Marie Dreslerová, Ing. Petr Daniš, emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):3 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:03. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:Active Colour s.r.o., IČ: 26841584
počet volných pracovních míst:8
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:M. Došlíková, M. Dreslerová
telefon:725 434 987, 775 222 307
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Frýdek-Místek