MANIPULANT / MANIPULANTKA DO SKLADU / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaWEPOL, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Popis nabídky práce:

MANIPULANT / MANIPULANTKA DO SKLADU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,

Náplň práce:
příprava a rozvoz materiálu, práce s počítačem

Požadujeme:
vyučení, oprávnění VZV, smysl pro pořádek, samostatnost, zodpovědnost a loajalitu

Nabízíme:
příspěvek na stravování
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected] (p. Franc Lukáš)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2020

jméno zaměstnavatele:WEPOL, a.s., IČ: 49622862

kontaktní osoba:Lukáš Franc
telefon:495 800 344
e-mail:[email protected]