STRÁŽNÝ/Á - DETEKTIV PRODEJNY (POUZE PRO OZP) / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaBohemia Marten Plus s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda12 600 Kč

MÍSTO VÝKONU: Penny Market s.r.o., Červenovodská č.p. 997, 561 69 Králíky
NÁPLŇ PRÁCE:
- pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
POŽADUJEME:
- věk nad 18 let
- příjemné vystupování
- trestní bezúhonnost
- praxe výhodou, není však podmínkou
- certifikát strážného (možnost zprostředkování)
- vyhrazeno pro OZP (12 hodinové pracovní směny)
NABÍZÍME:
- zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst
- odměny
- nabízíme pracovní poměr na dobu určitou na půl roku s možností prodloužení
PRO INFORMACI OHLEDNĚ PRACOVNÍHO MÍSTA VOLAT NA UVEDENÝ TELEFON (8.00 - 17.00). NECHODIT NA POBOČKU!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):12 600 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 05. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2021

jméno zaměstnavatele:Bohemia Marten Plus s.r.o., IČ: 06227155
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Alena Lihotská
telefon:606 333 112
e-mail:[email protected]