Soustružník / Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

FirmaWitkowitz Mechanica, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Ostrava
1. kontakt e-mailem. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, nejlépe přiložte stručný životopis.
Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Náplň práce:

- Soustružnické práce dle výkresové dokumentace na klasickém soustruhu
- Po zaučení možnost pracovat na CNC soustruhu

Požadavky:

- Minimální praxe 5 let na obráběcích strojích
- Dobrá orientace v technické a výkresové dokumentaci
- Samostatnost, spolehlivost, zručnost

Nástup možný ihned.

Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, příspěvek na životní a penzijní pojištění, firemní vzdělávání

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2020
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování/stravenky, příspěvek na životní, penzijní pojištění, aj.

jméno zaměstnavatele:Witkowitz Mechanica, a.s., IČ: 07564813

kontaktní osoba:Ing. Pavla Němčicová
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Ostrava
detail nabídky práce:witkowitz-mechanica.cz