Údržbáři a ošetřovatelé drůbeže / Provozní zámečníci, údržbáři

FirmaINTEGRA, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
opravy strojů a zařízení, celková správa a údržba nemovitostí, péče o zvířata.
Požadujeme kladný vztah ke zvířatům, zodpovědnost, svědomitost,pečlivost a samostatnost, chuť pracovat a dobrý zdravotní stav. Řidičský průkaz.
Vyučení - nejlépe zámečníkem.
Oprávnění dle vyhlášky č.50/1978 Sb. výhodou.
Výhody: strávenky, příspěvek na penzijní pojištění

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2020

jméno zaměstnavatele:INTEGRA, a.s., IČ: 00215881

kontaktní osoba:Andrea Štěpáníková
e-mail:[email protected]