FINANČNÍ KONTROLOR/KA / Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

FirmaAPEX pro gaming a.s.
ÚvazekHPP
Mzda80 000 Kč

Vyznáte se v ekonomii a k tomu umíte dobře anglicky? Baví Vás finanční plánování i tvorba analýz? Rádi Vás u nás přivítáme.

požadavky: vysokoškolské vzdělání se zaměřením na finance a účetnictví, doložitelná odborná praxe z této oblasti, strukturovaný způsob práce, analytické schopnosti a silnou afinitu k číslům, důležitá znalost daňové legislativy, rozsáhlé znalosti ERP systémů, ideálně zkušenost se systémem Helios, vynikající znalost MS Office, zejména Excel, umění týmové spolupráce, nutná znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B

náplň práce: zodpovědnost za nastavení controllingu, kontrola klíčových oblastí ve společnosti. budete kontaktní osoba pro management v otázkách týkajících se kontroly, společně s útvarem financí zpracovávat měsíční a roční uzávěrky a následně zpracovávat report pro vedení společnosti, reportování měsíčních zpráv a analýz vedení společnosti, vytvářet nákladové kalkulace, spolupráce s auditory a daňovým poradcem, příprava daňové optimalizace, pracovat na finančních plánech a rozpočtech, které souží jako důležitý základ pro rozhodování vedení společnosti, udržovat úzkou spolupráci s finančním oddělením a dalšími klíčovými odděleními ve společnosti jak v rámci ČR, tak i se zahraničními dceřinými společnostmi APEX, například v Rakousku

nabízíme: pracovní příležitost v mezinárodní společnosti, příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu, flexibilní pracovní dobu, služební automobil, elektronickou stravenkovou kartu, mzda závisí na odborné praxi a kvalifikaci.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):80 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 10. 2020

jméno zaměstnavatele:APEX pro gaming a.s., IČ: 24201294

kontaktní osoba:Růžena Podskalská
telefon:+420 702 263 711
e-mail:[email protected]