Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl / Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

FirmaALSTAP s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 600 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt: Monika Cikánová, e-mail: [email protected]

požadavky:
- schopnost samostané práce
- zodpovědnots, spolehlivost
- fyzická zdatnost
- svářečský průkaz Z-U/C-U výhodou
- praxe na výstavbě inženýrských sítí, pokládce potrubí, výkopové práce

Náplň práce:
pokládka potrubí, montáž, práce se staveebné četou při opravách nebo nové výstavbě ing. sítí, výstavka komunikací, dlažby, chodníků, silnic apod.

zaměstnanecké výhody: hrazené ubytování - zdaarma, zajímavé finanační ohodnocení, jistota stabilní firmy, 5 týdnů dovolené, příspěvěk na stravné/cestovní náhrady, pravidelné školení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 600 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:ALSTAP s.r.o., IČ: 29000238
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Monika Cikánová
e-mail:[email protected]