Vedoucí recepce / Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

FirmaAquaKlim, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč

Místo výkonu práce: Sanatoria Klimkovice, 742 84 Klimkovice-Hýlov

1. kontakt telefonicky, e-mailem.

Co Vás čeká:
- Koordinace týmů recepčních, organizace práce, plánování směn
- Motivace a hodnocení práce zaměstnanců oddělení
- Školení nových zaměstnanců a zajištění jejich adaptace do týmu
- Zajištění bezproblémového chodu recepce na dospělé i dětské léčebně, nástupů a odjezdů klientů
- Zodpovědnost za úhradu všech služeb ubytovaných klientů
- Dosahování prodejních cílů v oblasti volně prodejných procedur a kompletního sortimentu produktů v nabídce recepce, zpracovávání evidence tržeb
- Vedení agendy externích prodejců
- Administrativní činnosti spojené s chodem recepce
- Provozování firemního eshopu
- Návrhy a realizace prodejních akcí

Co od Vás očekáváme:
- Minimálně středoškolské vzdělání
- Zkušenosti s řízením lidí (min. 2 roky)
- Praxi v oblasti zákaznického servisu, obchodu nebo cestovního ruchu (min. 3 roky)
- Znalost anglického jazyka min. na úrovni B2
- Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), zkušenosti s prací s rezervačními systémy výhodou
- Výborné komunikační a organizační schopnosti, obchodního ducha, samostatnost, vysoké pracovní nasazení a reprezentativní vystupování

Co Vám nabídneme:
- Zázemí velké a stabilní společnosti
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zvýhodněné stravování
- Možnost využití procedur za zvýhodněnou cenu
- Roční odměny
- Nástup dohodou

www.sanatoria-klimkovice.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, znalost MS Office
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, znalost min. na úrovni B2
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:AquaKlim, s.r.o., IČ: 27849562

kontaktní osoba:Bc. Helena Ondrová
telefon:556 422 122
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Hýlov 24, 742 83 Klimkovice
detail nabídky práce:www.sanatoria-klimkovice.cz