Obchodní zástupce - OZP / Obchodní zástupci

FirmaE-MOTION park s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč

Místo výkonu práce: Avion Shopping Park, Rudná 3120/126, Zábřeh 700 30 Ostrava 30

1. kontakt e-mailem, v případě zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech.

Hledáme obchodního zástupce, nejlépe se zkušeností, orientací nebo zájmem o oblast herního a zábavního průmyslu.

Pracovní náplň:

- péče o stávající klienty,
- vyhledávání nových obchodních příležitostí,
- běžná obchodní administrativa a reporting,
- součinnost při konání eventů, závodů, firemních akcí, apod.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání,
- praktické zkušenosti z obchodu i marketingu,
- komunikační a prezentační dovednosti,
- příjemný vzhled a vystupování,
- dobrou znalost práce na PC (nutná znalost především MS Excel),
- ŘP sk. B a chuť pracovat i v terénu.

Zaměstnanecké výhody: platové ohodnocení (základní mzda + prémie + benefity)

Vhodné pro OZP s maximálně 2.stupněm invalidity, absolventy.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:E-MOTION park s.r.o., IČ: 06059031
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Bc. Karla Kopecká
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Rudná 3120/126, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30