Referent Úseku vozového hospodářství a skladování / Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě

FirmaNH - TRANS, SE
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 26 000 Kč

Pracoviště: Poděbradova 843/28, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

V případě vašeho zájmu o pracovní pozici, zašlete životopis, popř. i motivační dopis na email: [email protected]

Ostravská spediční společnost NH - TRANS, SE hledá kolegu/ kolegyni na pozici: Referent Úseku vozového hospodářství a skladování

Náplň práce:

- Vypracování a evidence kalkulací, nabídek, poptávek, objednávek,
- Zajišťování přeprav prázdných vagonů a komunikace s dispečery a obchodními partnery,
- Vystavování nákladních listů nebo vzorů pro vystavení nákladních listů, jejich zajištění a kontrola,
- Komunikace se zákazníky a dodavateli přeprav, výběr nejvhodnějšího způsobu přepravy,
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí,
- Provozní realizace obchodních případů, kontrola průběhu přepravy a sjednaných termínů,
- Zpracování podkladů pro fakturaci ve svém úseku,
- Sledování průběhu oprav vagonů, sledování vagonů na tratích a vlečkách,
- Činnosti spojené s hospodařením a správou železničních nákladních vozů, vozová evidence
- Příprava podkladů pro řešení reklamací a pojistných událostí,
- Řešení pohledávek po splatnosti ve svém úseku,
- Úzká spolupráce s referenty odpovědnými za technický stav železničních vozů a za administraci,
- Sledování ekonomicko-přepravních výsledků realizovaných projektů.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oblasti dopravy a logistiky, obchodu, popř. ekonomie,
- Dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel),
- Výhodou je uživatelská znalost např. LWP, IS Vozy nebo Newsped,
- Komunikativní znalost anglického nebo polského jazyka slovem i písmem nutností,
- Německý jazyk výhodou,
- Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost při výkonu práce,
- Dobré organizační a komunikační schopnosti, týmová spolupráce,
- ŘP skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

- Zázemí silné a stabilní společnosti
- Týmovou spolupráci a podporu zkušeného obchodního týmu
- Osobní i profesní růst
- Motivační platové ohodnocení
- Plný pracovní úvazek (40 hod. týdně)
- Mobilní telefon, zvýhodněné volání
- 4 týdny dovolené + 5 dnů sick days navíc
- Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- Jazykové a kvalifikační vzdělávání
- Dostupné a atraktivní místo výkonu práce
- Nástup možný ihned

www.nh-trans.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
  • Aktivní polský jazyk
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: 5 dnů sick days, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, mobilní tel.

jméno zaměstnavatele:NH - TRANS, SE, IČ: 47679115
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Andrea Macurová
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Poděbradova 843/28, 702 00 Ostrava 2
detail nabídky práce:www.nh-trans.cz