Strojírenský technik kontroly kvality / Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

FirmaEGE Service s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč

Místo výkonu práce: Lihovarská 1378/11, Radvanice, 716 00 Ostrava 16

1. kontakt e-mailem: [email protected]

Popis pozice:
- Provádění kontrolních činností dle kontrolních postupů a platné dokumentace
- Monitorování a hodnocení kvality nakupovaných výrobků a služeb
- Uvolňování materiálu a subdodávek do výroby dle kvalitativních a technických parametrů
- Kontrola po sestavení, nastehování a před zavařením
- Rozměrová kontrola po zavaření, vizuální kontrola
- Vystavování a řešení neshodných výrobků
- Provádění analýzy všech zjištěných nedostatků výrobků, procesů a činností
- Řízení a kontrolní činnosti spojené se zajištěním nedestruktivního zkoušení
- Příprava a vedení přejímek, jednání se zákazníkem

Požadavky:

- Technická gramotnost – čtení a orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
- VT 2, MT 2 výhodou
- Praxe ve výrobní společnosti výhodou
- Znalost němčiny, angličtiny výhodou
- Silné argumentační a organizační schopnosti
- Uživatelská znalost práce na PC vč. programů MS Word, MS Excel
- Aktivní přístup k práci
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Komunikativnost, dobrý zdravotní stav
- Řidičské oprávnění

Zkušební doba 3 měsíce

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dnů dovolené

Nástup ihned.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 25 dní
  • Jiné výhody: stravenky

jméno zaměstnavatele:EGE Service s.r.o., IČ: 06212514

kontaktní osoba:Ing. Petra Dungelová
telefon:605 979 028
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Lihovarská 1378/11, Radvanice, 716 00 Ostrava