ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE / Zámečníci strojů

FirmaKDK Mechanik s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda110 Kč / hod.

Nástup možný ihned. Osobní kontakt možný po telefonické domluvě s paní Ondrouchová tel: 582 374 706 (volat: Po-Pá: 7:00-12:00 hod.) nebo e-mailem: [email protected] Místo výkonu práce: Sportovní, Kostelec na Hané. Pracovní doba: dvousměnný provoz: ranní: 6:00-14:00 hod., odpolední: 14:00-22:00 hod.

Požadavky:
vyučen, svářečský průkaz výhodou, praxe min. 5 let podmínkou, čtení výkresové dokumentace podmínkou.

Náplň práce:
zámečnické práce: práce s bruskou, sváření.

Nabízíme:
prémie k základnímu platu.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):110 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:KDK Mechanik s.r.o., IČ: 61946982

kontaktní osoba:Hana Ondrouchová
telefon:582 374 706