Operátor výroby / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

FirmaRöchling Industrial Nové Město NM s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč

Popis nabídky práce:

Vaše pracovní náplň:
" výroba polotovarů z technických plastů
" práce v nepřetržitém provozu (délka směny 7,5 hodiny)
Váš profil:
" manuální zručnost a spolehlivost
" praxe není podmínkou, zaškolíme Vás

Nabízíme:

" náborový příspěvek: 10 000 Kč
" 5 týdnů dovolené
" pracovní doba 37,5 hod týdně
" dotované závodní stravování
" stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity
" příspěvek na penzijní spoření
" roční bonus
" zvýhodněný mobilní tarif
" nástup možný ihned
V případě zájmu o tuto pozici se obraťte na následující kontakt:
Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o., Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě
Ing. Lenka Šperlingová, tel.: 566 503 530, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: stravenky
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní spoření

jméno zaměstnavatele:Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o., IČ: 63480174

kontaktní osoba:Lenka Šperlingová, personalista
telefon:566 503 530
e-mail:[email protected]