ŘIDIČ/ŘIDIČKA / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

FirmaMiroslav Uhlíř
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:17/6/2020 a:29/6/2020

Náplň práce:

- řidič/ka dodávky (do 3,5 t) - rozvoz zeleniny.
Pracovní doba:
- pondělí až pátek 6:00-14:00 hod. - výjimečně po dohodě i o víkendu
- rozvozy jsou realizovány převážně v okruhu 30 km.

Požadujeme:

- ŘP sk. B
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost při nakládce a vykládce zboží.
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 08. 2020

jméno zaměstnavatele:Miroslav Uhlíř, IČ: 65876148

kontaktní osoba:Sylva Uhlířová
telefon:731 443 270