MISTR VÝROBY / Specialisté v oblasti organizace a řízení práce

FirmaSAPRIL s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 500 Kč

Popis nabídky práce:

MISTR VÝROBY
DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU HLEDÁME MISTRA VÝROBY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vhodné pouze pro OZP
- řízení výrobních dělníků
- řízení prací vykonávaných dle přesně stanovených postupů
- organizuje práci dle výrobního plánu
- dohled nad kvalitou výroby
- zajíšťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce
- spolupráce s jinými odděleními
POŽADUJEME:
- organizační schopnost
- zkušenost s vedením velkého kolektivu lidí - cca 80 zaměstnanců
- využívání výpočetní techniky pro běžné kancelářské práce
- znalost základních pracovně právních vztahů
- technická představivost
- schopnost přijmout zodpovědnost
- výhodou praxe ve výrobní společnosti
Poznámka: po roce možnost prodloužení na neurčito
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, možnost profesního vzdělávání, zázemí stabilní společnosti
HLÁSIT SE: Látková Simona, e-mail: [email protected] - zaslat životopis. Do předmětu prosím uvádějte název pozice MISTR VÝROBY, po dobu nouzového stavu kontakt pouze mailem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):40 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:SAPRIL s.r.o., IČ: 25003518
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Simona Látková
e-mail:[email protected]