VÝROBNÍ TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA / Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

FirmaSAPRIL s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda22 500 Kč

Popis nabídky práce:

VÝROBNÍ TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA
NÁPLŇ PRÁCE:
- vhodné pouze pro OZP
- Zjišťování trendů ve vývoji technologií zpracování lepenek.
- Stanovování strategických alternativ pro výrobu z lepenky, EPE, kartonplastu.
- Řešení zadaných úkolu v oblasti technologické výroby.
- Kontrola kvality všech ostatních materiálů pro výrobu (lepidla, barvy, atd.)
- Organizace a řízení komplexní technické a technologické přípravy výroby. (Objednávání TS + VD, barev atd.)
- Optimalizace výrobních procesů za účelem dosažení úspory výrobních nákladů
Osobní požadavky:
- Teoretická znalost výrobních / zpracovatelských strojů společnosti Sapril
- Teoretická znalost výroby zpracování papíru
- Teoretická znalost technologie zpracování papíru na papírenské výrobky
- Teoretická znalost technologie výroby papíru, kartonů a lepenek
- Slovní projev, schopnost vyjadřování
- Technická představivost
- Schopnost přijmout odpovědnost
- Přizpůsobivost, rozhodnost
- Časová flexibilita
- Ochota učit se novým věcem
Poznámka: po roce možnost prodloužení na neurčito
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie
HLÁSIT SE: Látková Simona, e-mail: [email protected] - zaslat životopis. Do předmětu prosím uvádějte název pozice VÝROBNÍ TECHNOLOG, po dobu nouzového stavu kontakt pouze mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2022

jméno zaměstnavatele:SAPRIL s.r.o., IČ: 25003518
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Simona Látková
e-mail:[email protected]