EXPEDIENT/KA / Úředníci ve skladech

FirmaSAPRIL s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Popis nabídky práce:

EXPEDIENT/-KA
DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU HLEDÁME EXPEDIENTA
NÁPLŇ PRÁCE:
- vhodné pouze pro OZP
- vedení evidence skladového hospodářství, tvorba DL, řízení pracovního teamu skladníků, aj.
POŽADAVKY
- uživatelská znalost PC - Microsoft Office
- nutná odolnost vůči stresu
- praxe na obdobné pozici výhodou
- základy AJ/NJ
- organizační schopnosti
V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: [email protected]
Do předmětu uvádějte: Expedient
Poznámka: po roce možnost prodloužení na neurčito
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, dlouhodbá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání
HLÁSIT SE: Bartáková Michaela, své životopisy zasílejte na e-mail: [email protected] Do předmětu prosím uvádějte název pozice EXPEDIENT, osobně pouze středa od 8:00 do 12.00 a od 13.00 do 15.00 hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat)- S SEBOU ROUŠKU (bez roušky nebudete puštěni do areálu!!!

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:SAPRIL s.r.o., IČ: 25003518
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Michaela Bartáková
e-mail:[email protected]