MONTÁŽNÍ PRACOVNÍCI / Pomocní montážní dělníci

FirmaSTRAZAR PELLET s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:3/6/2020 a:29/6/2020
KONTAKT VÝHRADNĚ EMAILEM.

Požadujeme:

- čtení technické dokumentace.

Náplň práce:

- skládání a kompletování technologických sestav, montáž a demontáž komponentů.

Požadujeme:

- vyučení v technickém oboru, logické myšlení
- anglický jazyk - středně pokročilý,
- samostatnost, spolehlivost, fyzická zdatnost, manuální zručnost, pracovitost, pravidelná docházka, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
práce spojená s cestováním na montáže (v rámci ČR a zahraničí),
Výhodou:
- jeřábnický a vazačský průkaz výhodou.

Nabízíme:

- motivační bonusové ohodnocení dle Zákoníku práce
- NÁSTUP OD 1. 7. 2020 NEBO DŘÍVE DLE DOMLUVY
- práci spojenou s cestováním, montáže v rámci ČR a zahraničí.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:STRAZAR PELLET s.r.o., IČ: 04271718
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Pan Janák
telefon:774 377 794
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Frýdlant nad Ostravicí, areál Žižkova ulice